Martingale ruletes likmju likšanas stratēģija

Martingale ruletes likmju likšanas stratēģija

14. jūnijs, 2020 Bez tēmas 0

Ja kādreiz esat mēģinājuši pētīt vai iepazīties ar ruletes likmju likšanas stratēģijām, visticamāk būsiet lasījuši kaut ko par Martingale likmju likšanas stratēģiju. Daudzi spēlētāji šo uzskata par visefektīvāko stratēģiju. Šī sistēma ir ļoti vienkārša, tā balstās uz ruletes spēli ilgtermiņā un uz to, vai spēlētājam ir pacietība un līdzekļi pie tās turēties.

Martingale sistēma, pašos tās pamatos ir par spēju nodrošināt sava ieguldījuma atgriešanos. Stratēģijas būtība – sākt ar vienu no vienkāršajām likmēm un mazu summu. Piemēram, lieciet 5 EUR uz sarkano krāsu līdz kādā no griezieniem neizkrīt sarkanā krāsa. Ja sarkanā krāsa turpina izkrist, turpiniet likt to pašu ruletes likmi. Kad zaudējat ruletes likmi, liekat divas reizes lielāku naudas summu – 10 EUR uz to pašu likmi. Kad atkal būsiet uzvarējuši, jūs iegūsiet atpakaļ iepriekš zaudētos 5 EUR un turpināsiet gūt peļņu.

Ieteicams šo likmju likšanas stratēģiju izmantot klasiskajā Eiropas tipa ruletē, kur spēlētāja uzvaras iespēja uz ārējām vienkāršajām likmēm ir lielāka. Amerikas ruletes variantā uz laukuma ir divas nulles, kas samazina iespēju iegūt konkrētu krāsu, kā arī pāra vai nepāra skaitli.

Šī sistēma neļauj spēlētājiem ātri kļūt bagātiem, tomēr ilgtermiņā un ar pacietību piekopjot šo stratēģiju, ir iespējams kontrolēt savu izdevumu un ienākumu plūsmu. Šo spēles stratēģiju visbiežāk izvēlas tie spēlētāji, kas nesen iesākuši spēlēt ruleti un vēlas saprast, kādā veidā šajā spēlē palielināt iespējas nopelnīt ilgtermiņā.

Risks šādā ruletes likmes likšanas stratēģijā ir uztrāpīt uz daudzām neveiksmīgām spēlēm pēc kārtas. Ja pēc pārdesmit salīdzinoši veiksmīgām likmju likšanas reizēm būsit daudz nopelnījis, pēkšņi negatīvi rezultāti liks jums strauji palielināt savu likmi. Strauji palielinot ruletes likmes, ja spēles rezultāts vairākas reizes pēc kārtas būs negatīvs, jums ātri sāks trūkt līdzekļu, ko ieguldīt likmes palielināšanā. Varbūtības, kas darbojas šīs stratēģijas labā paredz, ka tā notikt nevajadzētu, taču tāpat kā uzvarēt vairākas reizes pēc kārtas, pastāv arī iespēja vairākas reizes pēc kārtas zaudēt.

Vairāk lasi – https://www.laimz.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *